Nasi
przyjaciele

TriWise Triathlon Team

Krakowski Team Triathlonowy, w którym Gosia trenowała pływanie. Organizatorzy Memoriału Gosi, podczas którego zawodnicy indywidualnie lub w sztafecie płyną 100x100m, podczas wydarzenia organizowana jest zbiórka funduszy na działania TOPR.

Schronisko Przysłop Pod Baranią Gorą

Schronisko Przysłop Pod Baranią Górą

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą w Beskidach, znajduje się na wysokości 900 m n.p.m. na szlaku wiodącym na Baranią Górę (1220 m n.p.m.) w południowo-wschodniej części Beskidu Śląskiego. To wspaniałe miejsce, z pysznym jedzeniem, przyjazne dzieciom i oferujące infrastrukturę do pracy. Prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, organizujących takie wydarzenia jak festiwal bezpiecznej turystyki górskiej Safe Base czy Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego.

COR-MED

Firma zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami dla personelu medycznego, ratowników wodnych, strażaków oraz kursami instruktorskimi i zawodowymi. Zespół wspiera nas podczas prowadzenia warsztatów, szkoleń i wykładów.