AYOLA sportswear
– wielkie marzenie

AYOLA sportswear

AYOLA to marka odzieży dla dziewczyn, które kochają sport, góry i poszukiwanie przygód. AYOLA powstała dzięki Małgorzacie Kąckiej.
Znaczenie słowa ayola to afr. szczęście, radość, piękna dziewczyna.
Wzory i kolory tkanin inspirowane są tym, co Gosia zobaczyła w Tatrach – motywy, barwy tatrzańskiego krajobrazu przełożone zostały na unikatowe wzory tkanin. To co wyróżnia AYOLĘ, to dbałość o jakość materiałów, które pochodzą z Polski oraz oryginalny design, niespotykany dotąd na polskim rynku odzieży sportowej dla kobiet.

Gosia całą swoją uwagę poświęcała AYOLA sportswear, tworząc tę markę dbała o każdy najmniejszy szczegół. Z pomocą rodziny i najbliższych przyjaciół krok po kroku rozwijała działalność tak, aby produkty były niezawodne i sprawdzały się w każdych warunkach. Chcemy kontynuować dzieło Gosi i spełniać jej ogromne i odważne marzenie – marzenie o własnej marce odzieży sportowej dla kobiet.
Mamy nadzieje, że będzie z nas dumna – dołożymy wszelkich starań, aby AYOLA nadal istniała.
Logo AYOLA Sportswear wersja biała na tle w kolorze magenty
Kupując ubrania AYOLA sportswear będziecie nie tylko podtrzymywać pamięć o Gosi, ale również wspierać Fundację Ayola. Dochód ze sprzedaży będzie przekazywany na rzecz Fundacji – pomoże to nam w szerzeniu wiedzy o górach i bezpiecznej turystyce górskiej, jak również w rozwoju Centrum Medycyny Górskiej.

mBank 4‍1 1‍1‍4‍0 2‍0‍0‍4 0‍0‍0‍0 3‍7‍0‍2 8‍1‍3‍4 6‍7‍1‍5

numer IBAN PL 4‍1 1‍1‍4‍0 2‍0‍0‍4 0‍0‍0‍0 3‍7‍0‍2 8‍1‍3‍4 6‍7‍1‍5